.

Prodej sportovních pohárů, trofejí, diplomů, plaket a medailí.


Vítejte na internetových stránkách firmy Poháry Kabourek. Výrobou a prodejem sportovních trofejí se zabýváme již od roku 1998. Naše specializovaná kamenná prodejna byla první a stále je jediná svého druhu ve Zlínském kraji. Držíme se základních vzorů a sledujeme nejnovější trendy v západní Evropě a v USA v tomto oboru. Navíc, jelikož máme skladem tisíce komponentů, jsme schopni seskládat pohár přesně podle přání zákazníka, klidně i na počkání.

Výroba a prodej štítků a log Zlín, Sestavení poháru na přání


Samozřejmostí je také výroba štítků a firemních log podle dodané předlohy sublimačním termotiskem na plech. Námi prezentované zboží na stránkách je jen částí našeho bohatého sortimentu. Určitě se vyplatí pro zákazníky z blízkého okolí navštívit naši prodejnu ve Zlíně na Jižních Svazích.

Není nad to si pohár před koupí pěkně osahat a nespoléhat se na mnohdy zkreslené fotografie na e-shopech. Kdo ovšem dává přednost nákupu sportovních trofejí a dalšího našeho zboží z pohodlí svého domova, může si vybrat z naší internetové nabídky.

Jako bonus od nás obdržíte veškeré emblémy k pohárům a medailím zdarma, dále plechové štítky s popisem na poháry také zdarma. Navíc při nákupu nad 3500 Kč neúčtujeme expediční poplatek, při nákupu nad 5000 Kč obdržíte 15% slevu a nákup nad 10 000 Kč oceníme až 20% slevou. Těšíme se na Vaši návštěvu